zenblog2

Zennoposter (wymagany do uruchomienia pakietu  ZenBLOG) został stworzony dla ludzi pracujących w branży internetowej, w szczególności zajmujących się pozycjonowaniem. Aplikacja symuluje twoje akcje związane z pracą w przeglądarce internetowej (wypełnianie formularzy, klikanie w linki, pozyskiwanie treści itd.) działając wielozadaniowo(na wielu wątkach), oraz daje możliwość działania anonimowego, poprzez wykorzystanie proxy, tak własnego jak i pozyskiwanego przez Zennoposter.

ZenBLOG jest modułem do programu Zennoposter, który pozwala na tworzenie darmowych blogów na wielu popularnych platformach wordpress.com, blogspot.com, blog.pl i wiele innych. W pakiecie są także uniwersalne szablony do zakładania kont i postowania na platformach takich jak: WordPress MultiSite, Joomla, Drupal (setki blogów)

Film pokazujący działanie ZenBLOG:

Konfiguracja jest bardzo prosta, wszystko co trzeba zrobić to stworzyć własne projekty zgodnie ze wskazówkami instrukcji. Po uruchomieniu szablonów treści z projektów zostana wykorzystane do utworzenia blogów.

Zamiast marnować czas na ręczne zakładanie blogów, wystarczy uruchomić aplikację ZenBlog automatycznie założy blogi i zamieści na nich treść.

Możesz używać ZenBloga z każdą wersja Zennoposteras( także z wersją Lite!) -założenie bloga trwa nie wiecej niz 5 minut(łącznie z odpowiedzią na zadanie captcha i otworzeniem maila aktywacyjnego). Użycie wielu wątków(wersja Standard i Pro Zennoposter) pomaga stworzyć wiele blogów na róznych platformach.

Niektóre z obsługiwanych platform(ZenBLOG obsługuje dużo więcej platform, to tylko przykłady):

Poniżej kilka zrzutów z aplikacji z krótkim opisem:

TOP