zenszeptacz

Szeptacz to zestaw szablonów zennoposter, które zajmują się publikacją komentarzy na portalach internetowych takich jak: onet, kozaczek pudelek, wp, onet, samosia itd., a także na blogach. Szeptacz sam założy konta na forach i za pomocą tych kont będzie zakładał tematy, bądź zamieszczał odpowiedzi. Możliwe jest także tworzenie "dyskusji", przy pomocy kilku kont na jednym forum, oraz wykorzystując przygotowane wcześniej scenariusze(czyli sami możemy tworzyć całe wątki pisząc z pod różnych użytkowników). Poza samymi możliwościami zakładania tematów/postowania w pakiecie znajdują się również przydatne narzędzia, takie jak:

  • harvestery - szablony do odnajdywania dobrych miejsc do zamieszczania naszych "szeptów". Harvester ostatnich ploteczek jest nastawiony na traffic i ściąga ostatnie linki do artykułów w popularnych portalach i tam próbuje dodać komentarz. Mamy też harvester nastawiony na słowa kluczowe. Zbiera linki, gdzie występuje słowo kluczowe
  • rejestratory - szablony do rejestracji na forach opartych na popularnych skryptach: PHPBB, MYBB, SMF. Dodatkowo na załozonych kontach wyszukiwany jest dział typu "Hyde Park". Szablon do przywitania się na forum potrafi napisać pierwszy post w tematach/działach do tego przystosowanych. Za jakiś czas można na takich kontach ustawić sygnaturę lub np. stronę domową.

Szeptacz to narzędzie które lepiej nadzorować a w dodatku najlepiej się sprawdzi, gdy masz naprawdę ciekawy produkt. Jest przydatny, gdy chcesz wzbudzić zainteresowanie lub wytworzyć modę u mas. Dzięki zakładaniu kont na forach internetowych jest to też narzędzie do pozycjonowania. Należy pamiętać, że przy pomocy Szeptacza można zdobyć linki ale nie to główną siłą tego programu.

Cena: 400 PLN netto

Zamówienia przez email: admin@zptemplates.com

TOP